- KERKONI
Portokalli 2008 Ti Vlen Ti Nuk je pa gjo 12051
Portokalli Nini dhe Vini 6693
Portokalli Letra e Avdiut 7177
Sherim i Plageve 8236
Martesa e Bariut 2 10122
Martesa e Bariut 1 9612
Djemloshat e Rrezikshem 2 12685
Djemloshat e Rrezikshem 9861
Qendresa 8870
Duaje Emrin Tend 10600
Nje Baba Teper 11810
Mars 1997 16604
Metropolet 8304
Vjeshta e Trendafilave 20158
Flaka e Maleve 13957
 Nr. Emri i Filmit Shikime 

1.   1 Milion Euro 21704
2.   14 Vjec Dhender 20488
3.   Apasionata 6792
4.   Asgje Nuk Harrohet 17514
5.   Ata Ishin 4 9101
6.   Balle per Balle 9107
7.   Bashuku tek Banka 9789
8.   Beni Ecen Vete 7840
9.   Best of Portokalli 4 8185
10.   Bolero 6302
11.   Borxhliu 17001
12.   Bote e Padukshme 5938
13.   Brazdat 4504
14.   Buka e Hidhur 15148
15.   Cifti i Lumtur 8271
16.   Cuca e Maleve 6015
17.   Dalja Nga Erresira 6310
18.   Dashuri me Krisma 9071
19.   Dashuria e Bjeshkeve te Nemura 8552
20.   Dasma e Sakos 9305
21.   Dasma e Sakos 9305
22.   Dhe Vjen Nje Dite 7146
23.   Djemloshat e Rrezikshem 9861
24.   Djemloshat e Rrezikshem 2 12685
25.   Duaje Emrin Tend 10600
26.   Enveri Yne 13467
27.   Ergisi Yll Bote 8419
28.   Flaka e Maleve 13957
29.   Futboll Qesharak 23338
30.   Gjeneral Gramofoni 4695
31.   Gjini dhe Ramadani me KESH 8852
32.   I Dashur Armik 5648
33.   Kthimi i Ushtrise se Vdekur 6313
34.   Lulekuqet mbi Mure 8293
35.   Mars 1997 16604
36.   Martesa e Bariut 1 9612
37.   Martesa e Bariut 2 10122
38.   Mergimtari 16565
39.   Metropolet 8304
40.   Never say to an Albanian 12918
41.   Nje Baba Teper 11810
42.   Pallati 176 24085
43.   Peng Hostage Omiros 13864
44.   Perballimi 5667
45.   Portokalli 2008 Ti Vlen Ti Nuk je pa gjo 12051
46.   Portokalli Avdiu dhe Shaqira 6067
47.   Portokalli Gjini dhe Ramadan Kafsha 6986
48.   Portokalli Greku dhe Shqiptari ne Kufi 6999
49.   Portokalli Ismaili Fatosi dhe Isa 5799
50.   Portokalli Letra e Avdiut 7177
51.   Portokalli Nini dhe Vini 6693
52.   Portokalli Rugova 10655
53.   Portokalli Show Moisiu Sala dhe Fatori 7265
54.   Qendresa 8870
55.   Radiostacioni 4334
56.   Rrethimi i Vogel 5587
57.   Sherim i Plageve 8236
58.   Toke e Pergjakur 8102
59.   Tomka dhe Shoket e Tij 7722
60.   Treni Niset Ne 7 pa 5 10925
61.   Udha e Shkronjave 6314
62.   Une e Dua Eren 7322
63.   Vendimi 7411
64.   Vjeshta e Trendafilave 20158
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free